Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti atnaujintą salono ekspoziciją!

Dabar mūsų salone galite susipažinti su vienomis iš DITRE ITALIA naujienų: sofa “Monolith” ir foteliu “Round”.

DITRE ITALIA fotelis "Round", 79x88x95h. Kaina 2 296 EUR

Šis fotelis užapvalintų, manieringų formų, tačiau subalansuotų ergonomiškai ir suteikia nepaprastai patogų efektą sėdėti. Jis gali būto aptrauktas gobelenu arba natūralia oda, o grakščios kojelės pagamintos iš eukalipto medienos.

DITRE ITALIA sofa "Monolith", 268x102x78h. Kaina 3 983 EUR

Pasak, dizainerio, ši sofa skirta “būti drauge” ir kurta, pirmiausiai, galvojant apie patogumą, tačiau neužmirštant ir estetinės pusės, kuri sukurta detalių pagalba – sofos formą apbrėžia apsiuvai kraštuose, kuriuose paslėpti užtrauktukai. “Monolith” sofa – šiuolaikinio dizaino, aiškių ir griežtų formų, o sofos spalva gali būti pasirinkta iš plačios gobelenų paletės.

Dizaineris: Daniele Lo Scalzo Moscheri

Taip pat pristatome dar dvi naujienas iš SANGIACOMO kolekcijos: lova “Atelier” ir spinta “Vela”.

SANGIACOMO lova "Atelier", 198x239.1x94h. Kaina 2 915 EUR

Šios lovos pavadinimas (liet. atelje) atsirado, dėl atidumo detalėms lovos dizaine. Galutinis lovos dizaino rezultatas pasiektas susiejus rankų darbą, racionalius dizaino sprendimus ir dėmesį detalėms: minimalistinės apsiuvų siūlės, švelnios, lenktos formos, kurios kruopščiai, rankiniu būdu, aptrauktos švelnia medžiaga. Ši lova pasižymi ne tik aiškiais dizaino sprendimais, bet ir komfortabilumu. Lovos galvūgalis patogus atsiremti  – jis sukurtas iš specialios medžiagos “Memory foam”, kuri turi savybę prisitaikyti prie kūno ir  atgauną savo prieš tai buvusias formas jam pasitraukus.

SANGIACOMO spinta "Vela", 242.5x62.2x239.6h. Kaina 4 602 EUR

Nors spinta didelių matmenų, tačiau šilta pilkšva spalva – pasiektas matinio lako dėka, neišskiria jos erdvėje. Išskirtinis  šios spintos diziano bruožas – išfrezuotos durėles, kurios atstoja rankenų elementą, patogios sumuiti bei švelniai įsilieja į durelių plokštę.

Kviečiame užsukti į mūsų atsinaujinusį saloną ir ekspoziciją apžiūrėti gyvai.

Mus rasite adresu Konstitucijos pr. 15, Vilnius

Share Button