Nuo 1921 m. veikianti ikoninė italų įmonė – ALESSI, gaminanti kasdieniai bučiai skirtus daiktus, šiais metais Milano dizaino savaitės metu pristatė nauja veiklos liniją – namų kvapus. Drauge su žymiu dizaineriu Marcel Wanders jie sukūrė „5 sezonų“ kolekciją iš penkių skirtingų namų kvapų. Keturi iš jų pristato skirtingus metų sezonus, ir dar vienas, penktasis kvapas – mistinis, jausmingas ir įkvepiantis kvapas.

Kolekciją sudaro namų kvepalai, žvakės ir difuzoriai. Nauja ALESSI linija išsiskiria ne tik neįprastais kvapais, bet ir originaliais dizaino sprendimais – neperkrautas, aiškus, modernus dizainas.

ALESSI difuzoriuose vietoje įprastų medinių pagaliukų, naudojami stilizuoti lapeliai iš raudonmedžio. Šis subtilus sprendimas namų difuzorios paverčia elegantišku interjero akcentu. Kiekvienas iš penkų kvapų turi skirtingo, originalaus dizaino lapelius. Difuzorių indeliai sukurti iš porceliano.

Žvakės sukurtos iš augalinės kilmės vaško, laikomos baltuose porcelianiniuose indeliuose, išskyrus penktąjį kvapą – kuris išsiskiria juoda spalva. Medinis raižytas žvakių dangtelis, kuri gali būti naudojamas ir kaip padėkliukas žvakei, sukurtas iš deginto uosio.

Kvepalų indelis primena senovinių kvepalų buteliuką, su rankine pompa, tam, kad namų kvepinimui sukurti ypatingą ritualą.

 

Keturi kvapai atspindi metų sezonus.

BRR kvapas: bergamoto, lilijos, muskato natos. Šviežias, gyvibingas, pažadinantis kvapas.

 

AHH kvapas: , gaivios natos kaip kardamonas, hiacintai, gaivios žolės kvapas.

 

HMM kvapas: spanguolių, figų ir medienos natos. Aiškus ir elegantiškas kvapas.

 

GRR kvapas: smilkalų, kedro ir samanų natos. Jausmingas, sunkus, dūminis kvapas.

 

Penktasis, pilnas užuominų ir abstrakcijų SHHH kvapas: eukalipto, rožių, pačulių natos. Intriguojančių ir paslaptingų kvapų puokštė.

 

Share Button