Mūsų partnerių gretose – naujas vardas. „Modulnova“ tai trijų brolių iš Italijos verslas, kuris savo patirtį skaičiuoja jau 30 metų, nuo 1988-ųjų.

Pavadinimas atsirado nuo žodžio „modulis“, „modulinis“, inspiruotas Le Corbusier sistemos „Modulor“. Moduliniu principu šis gamintojas vadovaujasi ir projektavime. Viena svarbiausių gamintojo užduočių – galimybė virtuvės projektą nesudėtingai pritaikyti pagal kiekvieno kliento individualius ne tik stilistinius, bet ir funkcinius reikalavimus.

Pradėję nuo virtuvių gamybos, įmonė  pasiūlą išplėtė iki vonios ir svetainės korpusinių baldų.

„Modulnova“ kolekcijos įkvėptos nuolatinio tobulumo paieškų, naujų inovatyvių, aukštos kokybės ir originalių medžiagų pritaikymu bei galimybe projektą personalizuoti individualiai interjero erdvei. Gamintojas įsitikinęs, kad norint būti tendencijų kūrėjais, svarbu diegti naujoves ir inovacijas, tobulinti dizainą, atsižvelgiant į rinkos pokyčius ir gyvenimo stiliaus ypatumus. „Modulnova“ baldų stilistika aiški ir švari, pasižymi formų aiškumu ir erdvių išdėstymo racionalumu.  „Modulnova“ dizainas pasižymi tik esminėmis, reikalingiausiomis linijomis ir formomis, remiasi naujų medžiagų panaudojimu, kuriant stilių, kuris nepavaldus trumpalaikiams mados momentams.

 

Share Button