Lauko baldams skiriama vis daugiau dėmesio. Dizaineriai ir gamintojai šiandien siūlo daiktus, kurie padės susikurti tikrą kambarį gryname ore – „lauko svetainę“.

Kaip ir vidaus interjere, taip ir čia galioja tam tikros taisyklės ir mados. Pristatome svarbiausias šių metų šiltojo sezono tendencijos lauko interjere.

Spalvos

Ryškios spalvos pastaraisiais metais madingos namų vidaus interjere, atsigręžė ir į lauko baldų dizaino madas.

PAOLA LENTI – žinomas kaip vienas geriausias baldų gamintojas visame pasaulyje žinomas. Jų kuriami išskirtiniai ryškių spalvų lauko baldai tapo vizitine kortele.

Taip pat ryškiaspalvius baldus lauko dizaine propaguoja KETTAL ir DEDON gamintojai. Tai dažniausiai pastelinių ir ryškių spalvų tarpusavyje derinamos medžiagos, tekstūros.

Jeigu nemėgstate ryškių spalvų, rinkitės neutralių, žemės spalvų, šviesių spalvų lauko baldus. Tokius rasite TRIBU kolekcijoje. Prie jų derinkite akcentus – natūralių medžiagų, etninio stiliaus aksesuarus, ryškių spalvų ar grafinių elementų pagalvėles, aksesuarus.

Ugnis

Įsirenkite terasoje ar namo kieme laužavietę. Ugnis ne tik šildo bet ir suteikia jaukumo, laužavietėje galima gaminti maistą.

Gamintojai EXTREMIS siūlo įdomius sprendimus nedidelėms laužavietėms – surūdijusio metalo, geometrinių formų. Tokia laužavietė ne tik praktiškas dalykas bet ir interjero akcentas.

Maži baldeliai

Jie gyvenate bute su nedideliu balkonu, nenusiminkite -„lauko svetainės“ kelių kvadratų balkonėlyje, ko gero nesusikursite, bet čia galite pastatyti stilingus ir elegantiškus prancūziško stiliaus lauko baldus: metalinį apvalų stalelį ir plonų formų kėdės. Dabar madingos su apvaliais, ažūriniais atlošais metalinės kėdės ar populiarios sulankstomos „režisieriaus“ kėdės.

Pavesinė

Dabar kuriamos poilsio erdvės lauke tampa kone individualiu architektūriniu objektu. Lauko baldų gamintojai siūlo „lauko svetaines“ apgaubti didžiuliais paviljonais, kurie apsaugo ne tik nuo saulės, bet ir blogo oro.

PAOLA LENTI siūlo neįprastų, laužytų formų, asimetriškas pavėsines. Apsauginės sienos iš brezento arba plonų medinių vytelių. KETTAL – labiau tradicines: stačiakampes, kvadratines su ažūrinėmis medinių pertvarų sienomis.

Svetainė

Šiandien lauko baldų asortimentas neapsiriboja staliuko ir kėdžių komplektų. Gamintojai siūlo laukui net minkštus baldus, kurie leidžia susikurti tikrą svetainę lauke su visais būtinais atributais, kaip vidaus namuose: sofos, kampinės sofos, foteliai, staliukai, komodos, pufai ir kita. Galimybės susikuri komfortišką poilsio zoną lauke yra beribės!

 

Metalas

Varis, žalvaris, rūdžių išėsdintas metalas, nerūdijantis plienas… Metalas – viena populiariausių medžiagų pastaraisiais metais interjere, eksterjere, baldų dizaine.  Ne išimtis ir poilsio zona lauke. Papildykite lauko erdvę smulkiais metaliniais baldais ar aksesuarais – pavyzdžiui vazonais, ažūrinėmis pertvaromis ar net apjuoskite visą kiemą rudo metalo tvora.

Siūlome pasižvalgyti po garsių „metalo užkalbėtojų“ DECASTELLI kolekciją.

„Lounge“ baldai

Pagrindinė „lauko svetainės“ funkcija – poilsis, tad čia ypač aktualūs „lounge“ baldai. Jeigu turite erdvės – pasistatykite terasoje „kabantį“ krėslą, kur ypač smagu įsisupus skaityti. „Daybed“ – didžiuliai foteliai-lovos baldai madingi ne tik namų miegamajame, bet ir lauko terasoje. Nepamirškite ir sūpynių – jų dabar yra įmantriausių.

GLOSETR kolekcijoje galima rasti futuristinio dizaino „daybed“, primenančią pavėsinę.

Grindys

Šių dienų technologijos leidžia kurti įmantrius, gražius kilimus, kuriuos galima patiesti ir kieme. Tokie kilimai atsparūs lauko sąlygoms. Jus tieskite po kelis, vieną ant kito sluoksniuojant.

 

Nebijokite eksperimentuoti, stilių samplaika lauko interjere kaip niekur kitur yra madinga. Eklektiškas lauko interjeras atrodo unikaliai ir madingas. Pasirinkę vientisą, neutralų lauko baldų stilių, sukurkite eklektišką landšafto dizainą.

Susikurkite ne tik madingą, bet ir patogią, funkcionalią, o svarbiausia kokybišką lauko erdvę.

 

 

 

Share Button