Užsimerkite ir įsivaizduokite vietą, kurioje viskas kas egzistuoja – alsuoja grožiu, aplinka pulsuoja kūrybiškumu, o kiekvienas dalyvaujantis didžiuojasi savo sukurtais dizaino kūriniais ir vilioja pasinerti į draugiškas varžytuves, kur Jūsų dėmesiui pristatomi inovatyvūs ir išskirtiniai dizaino objektai… Sveiki atvykę į Milano tarptautinę baldų parodą iSalon.

iSalon yra vienas svarbiausių renginių dizaino ir baldų pasaulyje. Kasmet, pasigerėti geriausiais iš geriausių, į Milaną atvyksta žmonės iš viso pasaulio. Šiais metais čia apsilankė 310 840 žiūrovai, iš kurių 69% – buvo svečiai iš užsienio. Didžiuodamiesi galime pasakyti, kad mes, taip pat ten lankėmės.

iSaloni statistika

Šiais metais šis renginys įvyko jau 54-ąjį kartą. 201 7000 kv. m. erdvėje baldus ir dizaino objektus pristatė 2106 dalyvių.

Turėjome progą išvysti didžiulę ekspoziciją, ne tik baldų, bet ir interjero aksesuarų, klasikinės, modernios stilistikos objektų, jau ikoniniais tapusių baldų, šiuolaikinio dizaino sprendimų.

Ši paroda –  tai puiki proga pasisemti šviežių idėjų ir susipažinti su naujausiais dizainerių darbais, interjero tendencijomis.  Mums tai taip pat buvo puiki galimybė gyvai pabendrauti su savo partneriais, susipažinti su naujausiomis jų idėjomis ir geriausias iš jų – pristatyti savo klientams.

Share Button