DECASTELII kiekvienais metais nustebina naujais sprendimais ir netikėtomis metalo galimybėmis. Kiekviena kolekcija yra kuriama su skirtingų dizainerių komanda, kuri užsibrėžia pristatyti naują idėją.

Naujausia kolekcija sukurta bendradarbiaujant su tokiais jaunais dizaineriais kaip “LucidiPevere”, “Martinelli Venezia Studio”, “Minelli Fossati”, “Zanellato” ir “Bortotto”, kurie turėjo praeiti ilgą bandymų su metalais etapą drauge su DECASTELLI meistrais, tam kad suprasti kokio idėjos gali būti įgyvendintos dirbant su šia sudėtinga medžiaga.

Naujausioje kolekcijoje didelis pasirinkimas pakabinamų atvirų ir uždarų lentynų, stalų, šviestuvų, kurie primena skulptūrinius meno objektus. Tarp DECASTELLI naujienų ir išskirtinė „Marea“ komodų kolekcija dekoruota “ombre” raštais. Ši kolekcija sukurta dėka daugiasluoksnio oksidacijos proceso, kuris palieka unikalius ženklus ant geležies, vario, žalvario paviršių. Baldų fasadai primena akvarelės lietus paveikslus ir jūros bangų skalaujamų krantų motyvus. „Marea“ kolekcijos komoda interjere neabejotinai atliks ne tik funkciją, bet ir taps originaliu akcentu.

 

DeCastelli naujienų katalogas

Share Button