Pavasaris puikus metas atsinaujinti namus. Susikurti gaivią, pavasarišką aplinką namuose galima visai nesudėtingai. Norint suteikti namams naują įvaizdį nebūtina perkurti viso namų interjero iš pagrindų, užtenka kelių naujų akcentinių detalių. Siūlome 10 daiktų idėjų, įkvėpsiančių pavasarį į Jūsų namus.

Įdomus kilimas. Kilimas ant grindų nėra tik detalė. Jis erdvei suteikia jaukumo ir gyvumo, jais maloniau vaikščioti, kilimo pagalba kambariui galima suteikti charakterį, nuotaiką.

panarea-ash

DE DIMORA kilimas “Panarea”

DE DIMORA kilimų gamintojas siūlo ryškių ir tapybiškų kilimą seriją “Panarea”. Šios serijos kilimai yra rankų darbo ir augalinės kilmės šilko. Kilimų motyvas primena drobę, lietą iš akvarelės, lengvai pereinant nuo vienos spalvos prie kitos.

 

Žaluma ir gėlės – tai kas mums pirmiausia siejasi su pavasariu ir pabundančia gamta. Papuoškite namus ne tik ryškiais, gelių motyvus turinčiais daiktais, pasimerkite ir gyvų gelių – jos sužadins ne tik matymo bet ir uoslės pojūčius.

vaza

ALESSI vaza “Intanto”, dizaineris Mario Trimarchi

ALESSI vaza “Intanto” sukuria įspūdį tarsi gėlės levituoja ore. Stiklinė vazelė įstatyta į metalinę kontrukciją, kurios vizualiai pratęsia gelės linijas.

Investuokite į “iglalaikę žalumą”. Pastaraisais metais populiariomis tapo  žaliosios sienutės („greeneriai“). Jie tinkami sodinti ne tik dekoratyviniams augalams ir prieskoninėmis žolelėms, salotoms. Tai taps ne tik interjero detale, bet ir praktišku šviežių žalumynų patiekalams pagardinti, tiekėju.

PAOLA LENTI “Greenery”

PAOLA LENTI siūlo žalumynų jūroje skęstan­čių ir natūraliai į aplinką įsiliejančių „Paola Lenti“ lakuoto plieno sienutes „Greenery“.

Pakeiskite namie esančių gėlių vazonus naujais. Renkantis gėlių vazonus reikėtų apgalvoti ne tik, ar jis bus tinkamas augalui. Gėles – matomas interjero akcentas, todėl vaoznas turėtų būti irgi kruopščiai parenkamas apgalvojant iš anksto jo vietą namuose ir jo tinkamumą interjere, ar jo stilius, spalva, raštas tiks prie bendros namų stilistikos.

3-13179817600603

DECASTELLI vazonai “Cohiba”

DE CASTELLI masyvūs, sendinto metalo “Cohiba” vazonai –  gali būti pasirenkti kaip įdomi ir skulptūriška vidaus arba išorės intejrero detalė.

Neįprastas baldas, kuris interjerui suteiks žaismingumoŠalia vienspalvės neutralios sofos pasistatykite ryškų ir nuotaikingą fotelį, kėdę arba pasikabinkite sūpynes!

bloom_setting2

 KENNETH COBONPUE fotelis “Bloom”

Menininkai dažnai įkvėpimo semiasi gamtoje, baldų dizaineriai – ne išimtis. Kenneth Cobonpue sukūrė fotelį – žiedą, kurio sėdimoji dalis primena pražydusį gėlės žiedą. Šis fitelis ne tik įdomus, bet ir patogus. Kiekvieno žiedo minkšta medžiaginė dalis kruopščiai siuvama ir klostoma rankomis.

ella2

EDRA kėdė “Ella”

Dar viena gėlės įkveptas baldas – EDRA kėdė “Ella”. Kėdės sėdimoji dalis išlieta iš plastiko ir primena sulipdytą iš žiedlapių gelės pumpurą.

Pavasaris – poilsio ir svajonių metas, kai ryžtamės ne tik ryškesniems bet ir drasesniems pokyčiams. Įprasta, kdd supynes kabiname lauke, o kodėl gi neįsirengus besiupančio foteliuko meigamojo arba svetainės erdvėje.

piccola3PAOLA LENTI supynės “Adagio”

 PAOLA LENTI garsėja ryškiomis ir unikaliomis medžiagų spalvomis. Supynių pagrindas padarytas iš nerūdijančio plieno konstrukcijos, o forma rankomis pinama iš vienspalvio arba dvispalvio siūlo.

Nonorite keisti baldų? Įsigykite paveikslą. Kuriant namų interjerą svarbu pagalvoti ir apie sienas, ne tik jų spalvą, bet ir tai – kokios interjero detalės jas papildys. Meno kūrinys interjere – privalomas atributas.

passion-fruit

Eigirdas Scinskas paveikslas “Passion Fruit”

Eigirdas Scinskas išgarsėjęs kaip nespalvotos mados ir vestuvių fotografijos menininkas,  tapyboje savo emocijas ir idėjas išreiškia išskirtinai tik ryškiomis spalvomis. Abstraktaus ekspresionizmo tapybos darbas, apdengtas tiršto dažo sluoksniu ne tik papuoš tiek modernų, tiek klasikinį interjerą, bet neabejotinai sužadins ir Jūsų mintis.

Smulkios intejrero detalės, kaip vazos, dubenėliai taip gali padėti susikurti pavasarinę namų uotaiką. Įsigykite naują lėkščių komplektąю Tegul tai būna ryškių saplvų arba gamtos motyvų indai. Iš tokių skanauti bus ne tik smagiau, bet ir įdomiau.

shabbychic3

KNINDUSTRIE indai “Shabby chic”

KNINDUSTRIE “Shabby” kolekcijoje net 22 skirtingų raštų ir dydžių porcelianinių lėkščių iš kurių galima suformuoti savo nuotaikingą servizo komplektą. Lėkstes puošia dangaus mėlynumo geometriniai raštai, egoztinių paukščių figūros, gelių žiedai, kiekvienas galės pasirinkti savo mėgstamiausius motyvus.

 

Įsirenkite “lauko svetainę”. Šylant orui – daugiau laiko norisi praleisti kieme. Turint balkoną arba terasą, atėjus šiltajam sezonui – ilguosius savaitgalio pusryčius ar šeimos vakarienes praleiskite gryname ore. Susikurti jaukia aplinką balkone ar terasoje padės patogūs baldai, mielos detalės, žvakės bei lauko kilimai, kuriais bus malonu ir šilta vaikščioti.

PAOLA LENTI lauko kilimai

PAOLA LENTI siūlo kilimus, tinkančius ne tik vidaus interjerams, bet ir laukui. Jų lauko kilimai pagaminti iš specialaus virvinio pluošto, todėl jie yra atsparūs lauko veiksniams ir nebijo drėgmės. PAOLA LENTI ornamentiški, raštuoti, lyg kiauraraščiu nerti kilimai, vienspalviai ryškūs kilimai taps netikėtu ir praktišku dekoro elementu šiltojo sezono svetainėje.

Share Button