„Pantone“ institutas

JAV įsikūręs ir savo veiklą pradėjęs 2000 m., spalvos institutas „Pantone“ numato spalvų tendencijas mados ir dizaino pasaulyje ateinantiems 6 ar 12 mėnesių. Institutas kasmet paskelbia madingiausias ateinančio sezono ar metų spalvas, pasiūlo vizualinių sprendimų ir spalvų derinių idėjas.

2016 m., kaip pačios geriausios, tarp 10-ies šių metų populiariausių, buvo pripažintos net dvi spalvos – “Rožinio kvarco” rausva ir “Dangaus žydrumo” mėlyna.

“Spalva šį sezoną mus nukelia į džiugesnę, šviesesnę aplinką, kuri mus skatina išreikšti savo vidinį pasaulį” – sako Pantone spalvos instituto direktorė Leatrice Eseiman.

2016-ųjų spalvos

Tiek šių metų švelnaus tono rožinė (Rose Quartz), tiek dangaus mėlyna (Serenity) – raminančios ir suteikiančios harmonijos pojūtį spalvos. Jos kuria meniškesnio, romantiškesnio pasaulio dvasią, skatinančią atsiriboti nuo šiuolaikinio pasaulio, technologijų, atsipalaiduoti ir pasinerti į vidinio pasaulio tyrinėjimus, įkvepėjai. Šių metų spalvos – iš natūralių gamtos šaltinių, sukuria ramesnę, poilsį ir apmąstymus skatinančią aplinką, bet tuo pačiu, žadina smalsumo ir tyrinėtojo potyrius, dalykams, slypintiems mūsų vidiniame ir nepažintame gamtos pasaulyje.

Šio sezono spalva – tai sąsajų ir kontrastų, tuo pat metu, simbolis. Tai pietų atogrąžų, meno, priešingybių tarp miesto ir gamtos pasaulių atspindys.

Spalvos interjere

Mūsų gamintojai neatsilieka nuo tendencijų ir sukūrė produktus, įkvėptus 2016 m. „Pantone“ spalvos instituto paskelbtomis tendencingiausiomis spalvomis. Atrinkome Jums keletą baldų idėjų ir interjerų sprendimų, kurie į Jūsų namus neabejotinai įneš ramybės ir harmonijos pojūtį bei gaivaus pavasario dvelksmą.

Spalva interjere gali tapti svarbiausiu akcentu, kuris nusako visą aplinką ir kuria jos nuotaiką. Spalvos objektu gali tapti ne tik baldų, bet ir namų apyvokos daiktai, aksesuarai, patalynė ar sienos ir grindys.

Tad pavasarį savo namuose galite pradėti kurti jau dabar…

RoseQuartz11. Fotelis “ARA” (Porada)   2. Fotelis “Guscio” (Flexform)   3. Sofa “Vico” (Cassina)
serenity_galutinis1. Sofa “Move”(Paola Lenti)  2. Lova “Self Comodino”(Tanon)  3. Pufas “Daisy”(Porada)  4. Kėdės “Andy”(Porada)  5. Virdulys (Alessi)  6. Spintelė “Self up”(Rimadesio)  7. Minkštas suoliukas “Webby (Porada)
Share Button