Ditre Italia – minkštų baldų gamintojas iš Italijos, galintis Jums pasiūlyti geriausią dizaino ir kainos kompromisą.

Istorija

Ditre Italia gali pasigirti ilgalaike patirtimi minkštų baldų gamybos srityje. 1976 m. broliai De Marchi įkūrė įmonę San Martino di Colle Umberto regione. Nuolatinis tobulinimasis užtikrino greitą įmonės augimą ir leido iš šeimos verslo tapti didele, kokia yra šiandien, įmone. Šis gamintojas orientuojasi į minkštų baldų – sofų ir fotelių, dizaino kūrimą ir gamybą. Jie vadovaujasi požiūri, kad geras dizainas neturi tapti privilegija ir gali būti prieinamas kiekvienam. Šis gamintojas siūlo kokybę ir platų kainų diapazoną/ už prieinamas kainas.

Gamyba

Šiai įmonei baldų dizainą kuria patyrę dizaineriai, kurių  sprendimai – tai pusiausvyra tarp  novatoriškų idėjų ir harmoningų formų, funkcionalumo ir šiuolaikinio stiliaus. Pastaraisiais metais Ditre Italia taip pat pristatė seriją aksesuarų ir baldų, pagamintų iš kruopščiai atrinktų aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinkančius paskutines dizaino tendencijas.

Sofa – kiekvieno skoniui

Pagrindiniai Ditre Italia sofų bruožai – kokybiškos medžiagos, dizaino subtilumas ir kruopšti apdaila. Minimalistinis dizainas, aiškios formos ir linijos, netikėtos detalės atitiks kiekvieno kliento skonį. Tokia sofa taps centrine Jūsų namų vieta ir pavers Jūsų svetainę patogia ir malonia būti. Ditre Italia galite pasirinkti ne tik Jums patinkančios sofos modelį/dizainą, bet ir tinkamiausią Jūsų interjerui tinkančią gobeleno, odos, siūlų spalvą, tekstūrą, bet ir kojelių modelį, apdailą ar siūlių raštą.   Ditre Italia siekia užtikrinti kiekvieno poreikius, skonį ir galimybes bei pasiūlyti aukštos kokybės, dizaino ir komforto minkštų baldų asortimentą. Šio gamintojo baldus galite pamatyti mūsų ir gamintojų puslapyje (nuoroda) ir gyvai – mūsų salone, adresu Konstitucijos pr. 15.  

Share Button